Teslimat Ve İade Koşulları

İade ve Değişim Koşulları

  • Ürünün tekrar satılmasına mani olacak, herhangi bir çizik, karalama, leke, giyildiğine veya kullanıldığına dair bir iz bulunması ya da tadilat yapılmış olması gibi durumlarda iade ve değişim yapılamamaktadır. 
  • Ürünü; bütün parçaları, aksesuarları ve ürün paketi ile birlikte eksiksiz olarak göndermelisiniz. 
  • Değişim veya iade yapılan ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade adresi: 

Hediye112.Com– Yazır Mh Halil Ürün Cd 14/T Selçuklu Konya

Yukarıdaki şartlara uygun olan, kişiye özel ürünler hariç tüm ürünleri, 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz. Satın aldığınız ürün ayıplı veya kusurlu çıkarsa 30 gün içerisinde kargoya görevlisiyle birlikte tutulan tutanak ile göndererek değişim veya iade talep edebilirsiniz.

Kişiye özel hazırlanan Kitap, Kupa, plaket gibi resim ve yazı baskılı ürünlerin iadesi söz konusu değildir.

Varsa üründeki hatalar düzeltilip tekrar gönderilir.

Değişim ve İade Seçenekleri

Değişim veya iade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz:

Para İadesi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, nakliye, hediye paketi ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

Kargo Ücretleri

  • Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti sevgiliyedair.com tarafından karşılanmaktadır. 
  • Bu durumlardaki iadelerde iade edilecek sipariş, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine üzere teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz. 
  • Sipariş edilen bir ürünün (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır. Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır. 
  • İade ve değişim işlemlerinde Aras Kargo ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi halde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.

Hasar Görmüş veya Kusurlu Ürünler

  • Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. 
  • Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız.
  • Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek, gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz.